• Blogs

Seyahat Tutkunlarının Yeni Kartı: Shop&Fly

  • 25 Mart 2019
  • Ekonomi
Seyahat Tutkunlarının Yeni Kartı: Shop&Fly

Alışveriş yaptıkça mil kazandıran kredi kartlarını biliyoruz, peki harcadığınız her 1₺ için en az 1 mil kazanıyor olsanız nasıl olurdu? Garanti Shop&Fly kredi kartıyla bu artık mümkün, üstelik yanında bir sürü ayrıcalıkla birlikte!

Shop&Fly kredi kartı ayrıcalıkları neler?

Garanti Bankası’nın yeni mil kazandıran kredi kartı Shop&Fly, alışveriş yaptıkça uçuruyor! Üstelik bir sürü ayrıcalıklı kampanyadan ve şehrinize özel indirimden de yararlanabilirsiniz. Shop&Fly kredi kartlarının ayırcalıklarını özetlersek:

1 ₺’ye En Az 1 Mil Kazanma

Garanti Shop&Fly kredi kartlarıyla yapacağınız alışverişlerde her 1 ₺ karşılığında en az 1 mil kazanıyorsunuz. Millerinizi harcarken de biriktirdiğiniz her 100 mil 1 ₺ değerinde. Ayrıca sürekli yenilenen alışveriş kampanyaları sayesinde belirli markalarda yapacağınız alışveriş size ekstra mil kazandıracak. Sadece bununla da sınırlı değil, şehrinize özel kampanyalarla anlaşmalı restoran ve kafelerde geçerli indirimlerden ve ekstra mil kazanma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Seyahat Özgürlüğü

Shop&Fly kredi kartlarıyla kazandığınız millerle istediğiniz havayolundan uçak bileti satın alabilirsiniz. Nasıl mı? Shopandfly.com.tr internet adresinden veya Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’nı arayıp kartınızdaki milleri kullanarak. Yurt içine ve yurt dışına yapacağınız uçak yolculuklarını böylelikle kolayca alabilir, alan vergisini de millerinizle ödeyebilirsiniz.

Esnek Ödeme Kolaylığı

Shop&Fly’la alacağınız uçak biletinin bir kısmını biriktirdiğiniz millerle, bir kısmını TL olarak veya dilerseniz avans mil kullanarak ödeyebiliyorsunuz.

Ayrıca uçak biletinizin alan vergisini de millerinizle ödeyerek kolayca ve hiçbir ek ücret ödemeden yapabilirsiniz. www.shopandfly.com.tr’de ödeme esnekliğiyle Shop&Fly seyahat tutkunları için harika bir seçenek.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt İçi Seyahat Sigortası

Shop&Fly Gold ve Platinum kart sahipleri yurt içinde ücretsiz seyahat sigortası sayesinde tatile çıkarken veya iş gezisine giderken yaşanabilecek aksaklıklara karşı hazırlıklı oluyor. Seyahat iptal sigortası, gecikmeli kalkış sigortası ve bagaj gecikmesi sigortasıyla yolculuğunuz sırasında tadınız kaçmasın!

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Shop&Fly Platinum sahibi olanlar yurt dışında da ayrıcalıklı! Platinum kart programını tercih edenler ücretsiz seyahat iptali sigortası, gecikmeli kalkış, bagaj gecikmesi ve acil tıbbi harcamalar gibi hizmetlerden de faydalanabiliyorlar.

Eğer sık seyahat ediyorsanız Shop&Fly kredi kartları seyahatlerinizi kolaylaştırarak en iyi yol arkadaşınız olabilir.

Havalimanı Hizmetleri

Havaalanına rahat ulaşım sağlamak ve keyifli bir yolculuk geçirmek için shuttle servis, lounge ve vale parking hizmetlerinden indirimli yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Program Seçenekleri

Kredi kartı avantajlarından sonuna kadar yararlanmak için size en uygun kart programını seçtiğinizden emin olun. Aşağıdaki kart programı seçeneklerinin sunduğu avantajları Garanti Bankası Shop&Fly kredi kartlarının internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

  • Shop&Fly Gold
  • Shop&Fly Platinum
  • Shop&Fly Masters
  • Shop&Fly Business
  • Shop&Fly Sanal Kart

Bu sayfadaki içerik reklam amacıyla Garanti Bankası adına hazırlanmıştır. Bahsi geçen ürün ve hizmetler hiçbir şekilde Skyscanner Limited veya Skyscanner şirketler grubuyla bağlantılı değildir. Shop&Fly Garanti Bankası’nın hizmetidir. Shop&Fly kredi kartıyla ilgili şartlar ve koşullar Shop&Flyinternet sitesinde mevcuttur.